top of page

Про компанію МіеІе

unnamed_edited.jpg

Miele - всесвітньовідомий німецький виробник побутової техніки преміум-класу та професійного обладнання для бізнесу. Miele пропонує техніку, яка встановлює стандарти надійності, продуктивності, дизайну, простоти користування, енергоефективності та якості обслуговування.
 
Побутова техніка Miele пропонує техніку для догляду за білизною (пральні, сушильні, прально-сушильні машини, прасувальні системи), техніку для кухні (духові шафи, варильні поверхні, парові шафи, вакууматори, мікрохвильові печі, підігрівачі посуду, витяжки, посудомийні машини, холодильно-морозильне обладнання, кавомашини), техніку для догляду за будинком (різні типи пилососів). Крім того, в асортименті Miele є і власні бленди кави, фірмові мийні засоби, аксесуари та засоби по догляду за приладами. Компанія також виробляє професійне пральне, посудомийне, медичне та лабораторне обладнання.
 
З кожною новою розробкою компанія пропонує інноваційні рішення та технології, щоб задовольнити всі потреби своїх клієнтів, тому купувати техніку Miele є правильним вибором.
 
Історія Miele почалася у 1899 році з загальної мрії Карла Мілє і Райнхарда Цінканна, єдності їхніх поглядів і прагнення діяти за принципом «Immer besser» (в перекладі з нім. «Все краще і краще»). Сьогодні Miele - незалежна сімейна компанія, яка є одним із лідерів галузі за якістю і досконалості технологій. Компанія продовжує ідеї своїх батьків-засновників, які прагнули до безкомпромісного якості продукції, бувши і до цього дня повністю зосередженої на інноваціях в розробках побутової та професійної техніки.
 
Якість та інновації техніки Miele є беззаперечними не тільки для користувачів, але і для міжнародного експертного співтовариства - це підтверджують численні щорічні нагороди в області дизайну та технологій. Кожна з авторитетних оцінок базується на незалежних тестах, детальному вивченні технічних інновацій та оцінці користувачів.
 
Центральний офіс і основний завод знаходяться в німецькому місті Гютерсло (Gütersloh). Всього компанія володіє 8 заводами в Німеччині і по одному в Австрії, Чехії, Польщі, Китаї та Румунії, має представництва у 100 країнах власними торговими фірмами та фірмами-імпортерами.
 
В Україні побутову техніку Miele можна придбати у власних фірмових магазинах, що знаходяться у місті Києві, у фірмовому інтернет-магазині, а також у авторизованих партнерських точках продажу.

bottom of page