top of page

Доставка та оплата

Доставка по Україні

Доставка здійснюєтся компанією Miele.

Під сервісом доставки розумієтся одноразова доставка за однією адресою одної партії товару, замовленій та оплаченій ПОКУПЦЕМ.

 
У випадку якщо ПОКУПЕЦЬ відсутній за адресою доставки в домовлений для доставки час, або не забезпечив можливість доступу представників компанії Miele до місця доставки, або не забезпечив можливості передачі Товару, він опрачує вартість повторної доставки за вказаними тарифами.
 
ПОКУПЕЦЬ дозволяє виконувати переміщення Товару без небезпеки його пошкодження, чи без необхідності порушення цілісності Товару при здійсненні його переміщення до місця встановлення. При недотриманні вказаних умов доставка виконуєтся до під'їзду (якщо необхідно), або не здійснюєтся.

Встановлення

У випадку необхідності виконання послуг за стандартами встановлення Товару в інший відмінний від моменту доставки час, їх вартість визначаєтся і оплачуєтся окремо, згідно з діючим прейскурантом Miele.

Виконання даних послуг робиться Виконавцями від імені і за доручнням Miele. Miele несе відповідальність за якість виконання даних послуг.
 
Під послугою стандартного встановлення для виробів товарної групи "Техніка по догляду за білизною" розумієтся: розпаковка; встановлення на місця передбачуваної експлуатації; зняття транспортних кріпленнь; перевірка підведених комунікацій та підключення до них з допомогою з'єднувальних елементів, що входять в комплект поставки; налаштування необхідних параметрів у контролері приладу; функціональна перевірка і демонстрація дієздатності.
 
Miele забезпечує виконання послуг з стандартного вчтановлення пристроїв при обов'язковому виконанні вимог до приміщення, комунікацій та розмірів ніш для встановлення пристрою, що наведені в наступних джерелах:

  • інструкція по експлуатації;

  • інструкція по встановленню та вбудуванню;

  • сайт Miele (технічні характеристики пристрою).


Наприклад: на нормативній відстані від пристою встановлена стаціонарна електрична резетка з заземляючим контактом, кран (вентиль) потрібного діаметру від водопровідної мережі і злив в каналізацію потрібного розміру; у відповідності з нормативами підготовлена основа для встановлення; місце встановлення відповідає габаритам пристрою.

У випадку необхідності виконання додаткових робіт і використання додаткових матеріалів по встановленню Товару, їх вартість визначаєтся і оплачуєтся окремо, згідно діючого прейскуранту Miele.

Якщо ПОКУПЕЦЬ сумніваєтся в наявності можливості виконання доставки Замовленого Товару безпосередньо до місця встановлення, виконання його стандартного встановлення, чи хоче оцінити вартість необхідних додаткових робіт, він може замовити попередній виїзд спеціаліста для отримання консультації.

ПОКУПЕЦЬ, при наявності необхідних знаннь і навиків, може самостійно провести встановлення і підключення побутової техніки Miele, для цього необхідно уважно ознайомитись з інструкцією і чітко слідувати її вказівкам при підключенні і введенні в експлуатацію.

Замовлення і оплата

Оплата на сайті можлива готівковим та безготівковим способом на наступні категорії товарів: побутова хімія, пилососи, соло кавомашини і аксесуари.

Оплата готівкою згідно принципу "після оплати" можлива, якщо вартість замовлення не перевищує 15000 грн.

Відвантаження виконуєтся при умові 100% оплати.

bottom of page